שירלי אברמי

שירלי אברמי

מלחה

מרחב ההשפעה שלי

מרחב ההשפעה שלי מתקיים ביכולת שלי לחבר בין הניסיון המקצועי בעבודה בכנסת, וההיכרות עם מעגלי המימשל; פעילותי כמנטורית בהתנדבות בארגונים שמטרתם לשלב אוכלוסיות מגוונות בעשייה הציבורית; האקדמיה; ועולם התרבות והאמנות פרסמתי ספרי עיון, פרוזה ושירה, ואני מציירת, ומציגה בתערוכות.

העשייה המקצועית שלי

פרשתי לאחרונה מהכנסת שבה כיהנתי כמנהלת ועדת העבודה, הרווחה והבריאות, מנהלת מרכז המחקר והמידע (הממ"מ) ויחידת הכנסת לפיקוח על הממשלה. אני משמשת מנטורית בהתנדבות בארגונים שונים. לימדתי באוניברסיטאות קורסים במבוא לעבודה סוציאלית, וקורס שבניתי, "הנגשת מידע למקבלי ההחלטות".

העשייה הירושלמית שלי

אני פעילה בתחום האמנות בעיר. תערוכת יחיד שלי, "זהב באבן שירים וציורים מירושלים", הוצגה עד לאחרונה במשך שנתיים ב"אברהם הוסטל". משתתפת בקבוצות שירה עירוניות, ופעילה בשכונה (מלחה).

אני מאמינה

שככל שנותנים יותר, מקבלים יותר. שכל יום חשוב, וצריך לעשות בכל יום את המיטב. ושהאושר פירושו מיצוי הפוטנציאל

פרוייקט שאני מקדמת עכשיו

אני עסוקה בבניית תערוכה חדשה, שתיפתח בסוף חודש מאי, בפרויקט "חדשנות 3.0" לגיל השלישי, ובכתיבה

# מרושתות

שירלי אברמי
אני יכולה להרצות על... 

על ציור, שירה ותהליך היצירה. הנגשת מידע למקבלי ההחלטות. קאנרקי: ביפנית שישים הגיל של ההתחלה מחדש. "עדיף שהיה מת במלחמה": התאבדות והשפעתה על בני המשפחה

מחפשת חיבורים עם... 

נשים העוסקות בתחומים דומים לשלי, ונשים צעירות בשלבים שונים של התפתחות אישית ומקצועית, בניהול הציבורי של העיר, ובאמנות

אפשר להתייעץ איתי על... 

דילמות בצמתי חיים ומעברי קריירה, שאלות בעניין התפתחות אישית ומקצועית ונשואים משיקים

מעוניינת לקדם את ירושלים ב... 

ירושלים היא עיר רבת-קסם והחלום שלי הוא לעגל בה את הפינות ולהקהות את הקצוות. זה דורש מפגשים והיכרות בין שכנים מכל חלקי העיר ומכל מגזריה שכמעט ואינם נפגשים