דינה שלו

דינה שלו

בקעה

מרחב ההשפעה שלי

אני דינה, נשואה לשלמה ואמא של נועם ודרור. גרה בירושלים מזה כ-7 שנים. מאז שעברנו לעיר אני פעילה בעמותת "לדעת לבחור נכון" העוסקת בקידום מיניות בריאה וזכויות רבייה בירושלים. התחלתי את דרכי כמתנדבת, אחר כך ניהלתי את תחום הייעוץ וכיום מנכ"לית העמותה. אני פעילה פמיניסטית בתחומים של מיניות, זכות האישה על גופה ושוויון מגדרי, ומעבר לעבודתי מאמינה בחיזוק הקהילה הירושלמית וקידום יוזמות מקומיות שמהן תגיע הבשורה לשאר הארץ.

העשייה המקצועית שלי

יש לי תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בעבודה סוציאלית קלינית., ואני מנהלת את עמותת לדעת לבחור נכון, קידום מיניות בריאה וזכויות רבייה בירושלים.

העשייה הירושלמית שלי

אנחנו מפעילות תכניות חינוכיות בבתי ספר ברחבי העיר בנושא מיניות בריאה, בנוסף העמותה מפעילה מרכז ייעוץ הנותן מענה פרטני לנשים ונערות בנושא זכויות רבייה, ביניהם שימוש באמצעי מניעה וסיוע במקרים של הפסקות היריון מתוך אמונה בזכות האישה על גופה. מאז שאני מנהלת העמותה הקמנו מחלקה נוספת העוסקת בקהילה ובמדיה חברתית. בנוסף אנחנו ממשיכות לפעול להרחיב את ההשפעה ואיכות התוכניות שלנו, וכיום אנחנו בעיצומו של מהלך מרגש של פתיחת קו ייעוץ בערבית בעמותה.

אני מאמינה

בקידום מיניות בריאה ושוויונית לכולן בחברה הירושלמית בפרט, והישראלית בכלל

פרוייקט שאני מקדמת עכשיו

כיום מקדמת הקמה של קו ייעוץ בערבית שיפעילו מתנדבות פלסטיניות ממזרח ירושלים ויתן שירותי ייעוץ וקהילה בנושא מיניות בריאה וזכויות רבייה.

# מרושתות

דינה שלו
אני יכולה להרצות על... 

חינוך למיניות בריאה, זכות האישה על גופה וזכויות רבייה

מחפשת חיבורים עם... 

עמותות פמיניסטיות ופעילות שטח מכלל המגזרים והקהילות בירושלים, ללמידה הדדית ושיתופי פעולה

אפשר להתייעץ איתי על... 

חינוך למיניות בריאה של ילדים ונוער, סיוע בנושא הפסקות הריון, אמצעי מניעה, מגזר שלישי ועשייה חברתית

מעוניינת לקדם את ירושלים ב... 

אני רוצה לקדם ירושלים שוויונית, סובלנית ופלורליסטית עם נגישות ושיח בריא על מיניות הכולל חינוך מעמיק ומוסדר על מיניות בריאה בכלל מוסדות החינוך בירושלים שנהווה מודל לעיר מקדמת שוויון מגדרי ומיניות בריאה.