שירה הראל

שירה הראל

בקעה

מרחב ההשפעה שלי

מרחב ההשפעה המרכזי שלי הוא בשכונת בקעה, ובמיוחד סביב אזור רחוב ציפורה והרחובות הסובבים. הקמתי מרחב שמייצר קהילה "המרובע" ברחוב ציפורה 11 המהווה היום דגם למרחבים נוספים שמוקמים בשכונה. זהו מרחב שמאפשר לנו מפגש בין שכנים תוך כדי פעילויות יצירה, משחק, וקפה להורים עייפים.

העשייה המקצועית שלי

אני עצמאית בשני תחומים: שיווק דיגיטאלי לעסקים קטנים, והעברת סדנאות יצירה, אמנות ולוח חזון והשראה. עבדתי זמן רב בספרייה הלאומית ויש לי תארים בהיסטוריה, קולנוע ובמידענות, אני משתמשת בכל הידע הכלים והיצירתיות שצברתי לטובת העסקים שאני עובדת בשבילם, ולשדרוג מתמיד של סדנאות היצירה שאני מעבירה.

העשייה הירושלמית שלי

אני פועלת בכל תחומי העניין שלי כאשת מקצוע, יוצרת ופעילה קהילתית. בתחום השכונה הקמנו את ה"מרובע" ברחוב ציפורה מרחב פיזי יוצר קהילה, פעילויות לילדים ומקום למפגש והתאווררות להורים. בתחום היצירההקמתי קבוצת פייסבוק "ירושלמיות יוצרות חלומות" שהפכה לקהילה של ממש ועברה לזירת הוואטסאפלעידוד, להתייעצות ולעזרה. בתחום העסקיאני פועלת בשיתוף עם Made In JLM ליצירת קהילת עצמאים ועצמאיות באזור בקעה.

אני מאמינה

בקהילה, בהיכרות בין אנשים שיוצרת קרבה וקהילה תומכת, במיוחד בעתות משבר. מאמינה שצריך לעשות ולפעול, וכך דברים זזים

פרוייקט שאני מקדמת עכשיו

בימים אלו אני מקימה רשת של עצמאים ועצמאיות בשכונת בקעהמתוך אמונה שהמרחב והקרבה הפיזית יש להם משמעותגם בעסקים קטנים. וזה גם יעזור לבדידות המקצועית וגם לאווירה נעימה יותר ברחובהיכרות גורמת לקרבה.

# מרושתות

שירה הראל
אני יכולה להרצות על... 

סדנאות לוח חזון והשראה, בינוי קהילה, יצירה

מחפשת חיבורים עם... 

הייטק, ממשל, אקדמיה, ומימון

אפשר להתייעץ איתי על... 

שיווק אורגני לעסקים קטנים, ,בינוי קהילה בשכונה, אמנות, עצמאים, קהילות פייסבוק

מעוניינת לקדם את ירושלים ב... 

עיר שחוברה לה יחדיו עם פחות הפרד ומשול, ויותר חיבורים שקורים בחיים באופן טבעי. לראות את החיבורים הללו בין נשים לגברים, בין ילדים למבוגרים, בין חילונים לדתיים, בין ערבים ליהודים באים לידי ביטוי ברמה המנהלית והתכנונית.