ציונה תמים

פסגת זאב

מרחב ההשפעה שלי

פועלת רבות ברמת השכונה והקהילה, בעיקר עם אימהות וילדים. רותמת את הידע והניסיון המקצועי שלי כמנחת הורים כדי לחזק משפחות

העשייה המקצועית שלי

מנחת הורים ומאמנת אישית. במסגרת עבודתי - ובשיתוף הרווחה בנווה יעקב והמינהל הקהילתי - הנחתי קבוצות אימהות במגוון פלטפורמות: "יד לבת" -הנחיה לאימהות לבנות מתבגרות, ו"משפחה ביחד" לאימהות ולילדים עד גיל 6 . וכן הובלתי קבוצה לנשים חד הוריות.

העשייה הירושלמית שלי

בשיתוף עם מנח"י העברתי את התכנית "משפחה ביחד" בשכונות נווה יעקב, פסגת זאב ומוסררה. במסגרת תכנית מא"י בגני הילדים. תכנית באגף מנח"י בה אני עובדת עם ילדים באופן פרטני הן בעיצוב התנהגות והן העשרה שפתית. ובנוסף, אני מדריכה משפחות באופן פרטני. העשייה הזו איפשרה לי להתחבר למשפחות ולחוות את מה שעובר עליהן, להיות גורם מתווך ומרגיע. הפידבקים היו מצויינים. וכמובן באופן פרטי מקבלת מטופלים שאין באפשרותם לממן באופן מסובסד.

אני מאמינה

המפתח להצלחה ולשינוי הוא "להבין, ללמוד וללמד" - אם יש רצון השמיים הם הגבול

פרוייקט שאני מקדמת עכשיו

בפסגת זאב אנו פועלים לקדם פרויקט שנקרא "גילדה" - שיתוף פעולה בין כמה בתי עסק על מנת להקים מרכז לאישה שיתן לה מענה למספר צרכים במקום אחד.

# מרושתות

Ellipse 64
אני יכולה להרצות על... 
כל נושא הקשור בהורות ומשפחה (אגב אני בעלת תשובה מזה 40 שנה) הורים הם אוכלוסיית היעד שלי מבינה מאוד את הצרכים ודילמות שהם מתמודדים.
מחפשת חיבורים עם... 
כל גורם מרכז וגוף שעוסקים בתחום הורות ומשפחה.
אפשר להתייעץ איתי על... 
הנחיית קבוצות הדרך להגיע אל קהל היעד וכן כל הנלווה
מעוניינת לקדם את ירושלים ב... 
במהלך עבודתי הן בגנים והן בבתי הספר, חוויתי מצד הילדים בדידות רבה. שני ההורים היום מחוץ לבית שעות רבות ולא פעם עד מאוחר מאוד בלילה. החלום שלי שבכל כיתה ישבו סבא או סבתא אשר יהוו חלק מצוות הכיתה ויעניקו "תגבור רגשי". יש לי משנה סדורה, ואשמח להיות מהמקימות והמובילות של פרויקט כזה.