תמר יהודה

תמר יהודה

היישוב גבע בנימין אדם

מרחב ההשפעה שלי

אני אמא, אקטיביסטית חברתית, לביאה ירושלמית ולאחרונה גם D.j, מחפשת כרגע את זהותי המקצועית אבל בעברי התנדבתי בקידום של מועמד פוליטי ביישוב שלי והובלתי את הקמפיין שלו על מנת להביא לשינוי ביישוב. הובלתי וארגנתי פעילויות תרבותיות וקהילתיות ביישוב. הקמתי יחד עם חבריי לשינוי קהילת פייסבוק עבור היישוב ואני מתחזקת אותו עד עצם היום הזה. אני פעילה למען נשים אחריי לידה באמצעות סירי לידה וב"אם לאם" ביישוב. שימשתי עד לפניי שנה כוועד הורים בגנים ובבתי הספר ביישוב.

העשייה המקצועית שלי

ניהלתי בהצלחה קמפיין של מועמד פוליטי בבחירות לרשויות המקומיות מתוך מחויבות ליצירת שינוי חברתי. הפקתי וקידמתי אירועי קהילה ותרבות והשתמשתי במדיה החברתית לפרסום וגיוס משאבים וכן תפעלתי את מערך הדוברות היישובית ופעלתי למען שיפור הקשר עם התושבים. אמנם המועמד ניצח אך הקואליציה כשלה לאחר כשנה לצערי וכעת אני פועלת בתחומים אחרים.

העשייה הירושלמית שלי

אני אוהבת לתת כתף בהוצאה לפועל של מיזמי חסד.

אני מאמינה

שצריך לתת לאנשים בכלל ולנשים בפרט כלים לצמוח ולהאמין בעצמם וביכולתם להתגבר על חסמים כלכליים, מעמדיים ומגדריים בדרך להגשמת חלומותיהם

פרוייקט שאני מקדמת עכשיו

הייתי שותפה למיזם איסוף בגדים ומוצרי יד שניה למען הצגתם ביריד ומכירה בעלות סמלית ביותר, הרווחים למען פעילות לנוער. מקווה שהפרויקט יישא פרי וימשיך לפעול תקופה ארוכה.

# מרושתות

תמר יהודה
אני יכולה להרצות על... 

צמיחה מתוך משבר בחיים ובהורות.

מחפשת חיבורים עם... 

עם נשים שמכירות את הבירוקרטיה ויודעות איך אפשר לקצר תהליכים ועם נשות תקשורת ומדיה

אפשר להתייעץ איתי על... 

דיכאון אחרי לידה, התמודדות נפשית עם פיטורים, מוסיקה, רווקות מאוחרת.

מעוניינת לקדם את ירושלים ב... 

אני רוצה ליצור שינוי לא רק בתחום היישוב אלא גם בעשייה רחבה יותר: קיצור הליכים בירוקרטיים וקידום הפריפריה הפיזית והחברתית בישראל. אני רוצה לשמח אנשים.