פנינה לואיס

קרית משה

מרחב ההשפעה שלי

הקמה וניהול של עמותות למען הכלל, ומתוך רצון לתרום לתיקון בחברה, במגזרים השונים שבה. כיום עוסקת בתחום שעדיין צריך להילמד להיחקר בארץ; הושטת יד ללא יהודים ברחבי העולם באמצעות אמנות.

העשייה המקצועית שלי

שנים רבות הייתי אשת חינוך, תחילה כמורה לכימיה ומתמטיקה בתיכונים בארץ ובחו"ל, ולאחר מכן כמנהלת מחלקת חינוך. בהמשך זיהיתי צרכים שלא קיבלו מענה והקמתי עמותה תומכת. כמוכן התפרסתי לעמותות נוספות ולתחומים שונים של עזרה לזולת. במקביל, הרמתי פרוייקט קירוב לא יהודים לעם ישראל ע"י מוזיקה, שיחות ואמנות.

העשייה הירושלמית שלי

אני מנהלת עמותה המטפלת בהפרעות אכילה במגזר החרדי והדתי. תפקידנו הוא להעלות את הצורך במענים מיטביים בקרב משרדי ממשלה והרשות המקומית. בד בבד, משמשת חברת ועד מנהל במספר עמותות הפועלות לגשר בין מגזרים שונים.(תיקון, יהודי אפגניסטן בארץ ובתפוצות, עמ"י). פרוייקט נוסף שצמח מהשטח התנדבות, שתפקידי היה בהקמתו ובהובלתו עם משרד התיירות. כאשר בעלי השחקן הראשי ואני מאחורי הקלעים. (בעברו היה מנערי הפרחים בארה"ב, ניגן בתזמורות סימפוניות ובהמשך היה בלהקת החימום של ג'ניס ג'פלין,) הנו מוסיקאי , צייר, ומרצה לקבלה . תוך כדי מעורבות במספר ארגונים הגעתי למ.התיירות בהצעה להופעות התנדבות למשלחות שונות של נוצרים אוהבי ישראל. ואכן במשך כעשור פעמיים בשבוע בעלי מופיע עם נבל חליל וחצוצרה מרצה ומנגן, לאחר מכן הקשר של מנהלי הקבוצה, ממשיך במיילים עמנו ואף אנו מארחים בביתנו קבוצות שונות.

אני מאמינה

כולנו שווים לפני הקב"הכולם יכולים להצליח בכל שתשאף נפשם.

פרוייקט שאני מקדמת עכשיו

קידום תמיכה ממשלתית מסיבית ואינטנסיבית בחולות ובחולים בהפרעות אכילה

# מרושתות

Ellipse 64
אני יכולה להרצות על... 
*העולים מאפגניסטן לאחר קום המדינה. *אני אוהבת לספר על הילדה שגדלתי בשכונת הבוכרים והתפתחותי בחברה האשכנזית בבני עקיבא ובאולפנא ובאוניברסיטה במח' לכימיה , בשנים שבהם עדיין עדות המזרח נאבקו להכרה בהם. *סיורים שלי ומסעותיי בארה"ב ישראלית-חרדית בחברת יהודים מתבוללים (הפרעות אכילהבדרך כלל אני מגייסת אנשי מקצוע מהתחום הטיפולי שידברו על הפן הרפואי)
מחפשת חיבורים עם... 
נשים וגברים השואפים לאחדות .
אפשר להתייעץ איתי על... 
הקמת וניהול עמותות
מעוניינת לקדם את ירושלים ב... 
חיבור והבנה בין המגזרים השונים שבתוך החברה היהודית ובין הדתות השונות