בתאל אמסטר

בתאל אמסטר

קרית יובל

מרחב ההשפעה שלי

בראש ובראשונה אני אדם של חיבורים וזה ניכר הן בפעילות הקהילתית שלי בקרית יובל, דרך היוזמות החברתיות שאני מובילה לחיבור בין-מגזרי, והן בתכניות שאני מרכזת ב"רשות הרבים" הפורום הירושלמי לארגוני יהדות ישראלית. טוב משותף זה ה-דבר!

העשייה המקצועית שלי

כסמנכ"לית שותפויות ופיתוח ברשות הרבים ניהול חממת יוזמות חדשניות בתחום היהדות הישראלית, מרכז הכשרות מקצועי לארגונים חברתיים, תיירות חברתית ועוד. בעלת הכשרה של עו"ס ומטפלת בתנועה, בעבר ניהול מחוז דרום בבית מדרש חברתי בפריפריה "ממזרח שמש" וכן ניהול מחוז דרום בתנועת הבוגרים של עמותת "אחריי! נוער מוביל שינוי". יזמת חברתית ורוקמת חיבורים :)

העשייה הירושלמית שלי

פעילות לחיבור בין מגזרי בקרית יובל באמצעות בניה והנחיה של קבוצות נשים מכלל המגזרים, יצירת פעילויות למשפחות צעירות, קבלת שבת פלורליסטית ועוד. הקמת מיזם "יד למבודד" במינהל יובלים בימי הקורונה מערך שכלל מאות מתנדבים.ות ועזר למאות מבקשי.ות סיוע בזמן הקורונה. גם בעבודתי ברשות הרבים המטרה היא הרחבת הסובלנות והפלורליזם בירושלים באמצעות יהדות ישראלית וחיבורים.

אני מאמינה

בטוב משותף ובדיאלוג בין א/נשים. המשפט, "וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ, אֲנִי ה'", הוא נר לרגלי בחיי האישיים והמקצועיים

פרוייקט שאני מקדמת עכשיו

ברשות הרבים: בניית רשת קהילתית של יזמים חברתיים להתחדשות יהודית מכל הארץ והעולם באמצעות מפגשי נטוורקינג וסדנאות מקצועיות וחממת יוזמות "המנבטה", יחד עם בניית והדהוד הסיפור השכונתי יחד עם התושבים; בקהילה: קידום פרויקט "תרגישו בבית" יחד עם פורום משפחות צעירות קרית יובל לקליטת משפחות חדשות בשכונה; בניית רשת קהילתית בשכונה לסיוע הדדי יחד עם קרן שח"ף והמינהל הקהילתי; קידום מפגשים בין נשים ממגזרים שונים באמצעות תכנית "נעות ודורשות" ומפגשי "סלונשים".

# מרושתות

בתאל אמסטר
אני יכולה להרצות על... 

טוב משותף וחיבורים בין מגזרים, עדות, זרמים ותרבויות; הנחיית קבוצות ובינוי קהילה

מחפשת חיבורים עם... 

ארגוני נוער וצעירים בסיכון, ארגוני סובלנות

אפשר להתייעץ איתי על... 

קידום והתנעה של מיזמים ומציאת שותפים ליוזמות חברתיות; הנחיית קבוצות ובינוי קהילה

מעוניינת לקדם את ירושלים ב... 

הגדלת אהבת החינם שתתבטא בכל דברהחל מהמרחב הציבורי והקשרים הבינאישיים ,וכלה בשינוי מדיניות