אביבה

אביבה ראייר בן שלוש

פסגת זאב

מרחב ההשפעה שלי

תחום ההשפעה הרחב הוא במרחב השכונתי והקהילתי בפסגת זאב. זכיתי במספר קולות קוראים שהמפורסם ביניהם הוא מצפה כוכבים-"כוכביא", ופרויקט חלוקת סלי מזון. חשוב לי מאוד לאתר ולהגיע לאנשים נוספים שזקוקים לסיוע, ולהעצים את הילדים ובני הנוער שנשרו מהמסגרות בתקופת משבר הקורונה.

העשייה המקצועית שלי

בתחילת עבודתי בעיריית ירושלים שימשתי כתובעת עירונית, לאחר מכן התמקצעתי בתחום האורבני במינהל החינוך. ויום אני עובדת בתוכנית החומש של מזרח ירושלים (משרד החינוך) כמנהלת תחום תקציבים ותכנית ישראלית.

העשייה הירושלמית שלי

הקמתי את ארגון "מחוברות"- ארגון של נשים עבור נשים. מסייעת רבות לפעילויות של המינהל הקהילתי מול גורמים שונים בעירייה - לרווחת תושבי השכונה - ושותפה בוועדות השונות בשכונה. מעבירה שיעורי תורה במסגרות השונות בשכונה.

אני מאמינה

בלראות את האנשים בעיניים ולשמוע אותם באוזניים - ללא תיווך - אלא במפגש פנים אל פנים והיכרות בשטח

פרוייקט שאני מקדמת עכשיו

מצפה כוכבים - "כוכביא", סלי מזון למשפחות נזקקות לחגים בשכונה.

# מרושתות

אביבה
אני יכולה להרצות על... 

טכניקות שונת בהעצמה, מערכות יחסים , תקיעות בחיים (NLP) בנושאים משפטיים שונים כגון אכיפה, נושאים אורבניים, וזכויות נשים. נושאי דת- בעיקר בתחום של נשים במקרא

מחפשת חיבורים עם... 

אנשים דוברי השפה הערבית, קובעי מדיניות ועמותות שונות.

אפשר להתייעץ איתי על... 

בכל מה שקשור בעניינים אישיים- קואצ'ינג. עבירות בניה ואכיפתן. ניהול זמן נכון, גידול ילדים ויחסים בינאישיים.

מעוניינת לקדם את ירושלים ב... 

החלום הפרוע שלי הוא שנשב סביב שולחן עגול, וכל צד ידבר על הצרכים שלו וגם יציף פתרונות ישימים, וביחד לבנות תוכנית מיוחדת לקידום ירושלים. לקדם נשים מכל הקהילות והמגזרים בעיר, לכנס אותן יחד לשיחות על המצב הקיים והדרך שבה ניתן להעצים אותן מתוך המקום שלהן וממה שמתאים להן.